Skládací schůdky

Jednostranné pracovní schůdky G21 ProfiLine 2,3m

Bez pracovních schůdků se snad žádný řemeslník neobejde, využít je ale můžete i jako kutil nebo zahrádkář. V péči o rodinný dům se rovněž uplatní. Ty od německého výrobce G21 s označením ProfiLine se s oblibou využívají ve skladech, obchodech, úklidových službách a mnoha řemeslných odvětvích. Konstrukci mají stabilní ze sklolaminátu a hliníku. Disponují výškou 2,33 m s pěti nášlapnými stupni i s praktickou plošinou.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Teleskopický žebřík G21 GA-TZ11 – 3,2m hliníkový

Když žebřík, tak pořádný. A pokud možno teleskopický! Žebřík od firmy G21 s označením GA-TZ11 lze vysunout do délky 3,2 m. To je maximum, vy si ale můžete zvolit délku jinou, menší, podle aktuální potřeby, díky systému vysouvání s aretací délky. Jde o žebřík hliníkový, tudíž odlehčený. Snadno se s ním manipuluje, ve složeném stavu měří pouhých 80 cm a uskladníte jej v garáži, dílně, komoře, zahradní chatce i kdekoliv jinde najdete místo.

Cena v době recenze: 1 949 Kč

Hliníkové štafle schůdky Hailo L90 Step-ke 2×3 stupně

Nezáleží na tom, zda hledáte oblíbenou knihu v nejvyšším regále Vaší knihovny nebo chcete uklidit skleničky na víno do nejvyšší vitríny. Pokud budete kdykoliv potřebovat pomoc, jsou tyto malé schůdky vždy po ruce. Pojistka vždy jistí, že se sami od sebe nesloží či nerozloží. Schůdky jsou obzvlášť praktické ke stání či sezení a komfortní v domácnosti.

Cena v době recenze: 1 496 Kč

Levný hliníkový pětistupňový žebřík

Domácí schůdky/žebřík Baumax za akční nízkou cenu.

Cena v době recenze: 649 Kč

Třístupňové ocelové schůdky Klapp

Tyto schůdky naleznou své místo v garáži, dílně i v domácnosti. Budou všestranným pomocníkem při věšení záclon, sundavání věcí z vyšších míst nebo malování stěn. Rozměr jednotlivého schůdku je 31 x 20,5 cm.

Cena v době recenze: 799 Kč